4ele producent kastr i wiader budowlanych
JAKOŚĆ a nie ilość!

Co świadczy o funkcjonalności wiader budowlanych


Wiadro budowlane

Wiadra na budowie ulegają szybkiemu zużyciu. Wykonane są z nietrwałych materiałów, w wyniku czego przy dużym obciążeniu ulegają uszkodzeniom. Konsekwencją tego jest ich częsta wymiana. Wiąże się to z kosztami i to niemałymi, jeżeli uświadomimy sobie, że na dużej budowie średnio dziennie ulega zniszczeniu do kilku wiader.

Rozwiązaniem tego typu problemu są wiadra budowlane 4ele, które dzięki specyficznej konstrukcji oraz wytrzymałości materiału, z którego powstają,  są o wiele bardziej odporne na działanie czynników uszkadzających i cechują się dłuższym czasem eksploatacji, w porównaniu do tańszych odpowiedników na rynku.

Dobre wiadro budowlane to takie, które naznacza się elastycznością i zdolnością do przenoszenia dużego obciążenia. Tylko wykorzystanie odpowiedniej jakości surowców do ich produkcji i stałe udoskonalanie technologii prowadzi do uzyskania tych dwóch cech jednocześnie. 4ele opracowało więc produkt z wysokiej klasy polietylenu o niskiej gęstości, czyli LDPE. Polietylen to substancja pozyskiwana w procesie polimeryzacji, o wysokiej termoplastyczności i wytrzymałości przy zachowaniu zdolności do zmiany kształtu w określonym zakresie. Dzięki temu wiadra produkowane z PDPE służą do przenoszenia znacznych ciężarów, nie krusząc się przy tym.

Dodatkowo funkcjonalne wiadro budowlane 4ele jest w dużym zakresie odporne na działanie substancji żrących oraz nieprzepuszczalne dla cieczy. Można w nim przenosić substancje sypkie, stałe i płynne bez strat dla transportowanych produktów.

Wiadra budowlane, z myślą o pracowniku

Wiadro budowlane funkcjonalne to przede wszystkim wytwór lekki. Podczas budowy pracownicy muszą mierzyć się z przenoszeniem znacznych ciężarów, więc ważne jest, by wiadro nie stanowiło przeszkody samo w sobie w pracy na budowie. W związku z tym, by usprawniać pracę, warto stawiać na funkcjonalności, ponieważ w perspektywie czasu generują one znaczne oszczędności dla Państwa portfela.

Dane Kontaktowe

BUDO-PLAST SP. Z O.O. ul. Franza Blumwego 17, 85-862 Bydgoszcz,
REGON: 092324811, NIP: 9532283629, KRS: 0000169418.
Korzystając ze sklepu akceptujesz regulamin serwisu.
Polityka prywatnosci