4ele producent kastr i wiader budowlanych
JAKOŚĆ a nie ilość!

Co zyskujemy inwestując w dobre wiadra na budowę?


wiadro na budowe

Wydawać by się mogło, że jakość wiader, z których korzysta ekipa budowlana, nie ma żadnego znaczenia. To jednak nieprawda. Sprzęt, którego używają specjaliści zawsze powinien być najwyższej jakości. Dotyczy to również wiader. Dlaczego właściciele firm budowlanych powinni zapewnić swoim pracownikom dobre wiadra i kastry budowlane? Przekonajmy się!

Oszczędność pieniędzy

Dobre wiadra na budowę to wiadra, które posłużą pracownikom przez wiele lat. Są odporniejsze na uderzenia i obciążenia niż wiadra niskiej jakości. Decydując się na zakup tych drugich możemy być pewni, że często będziemy musieli wymieniać je na nowe. W dłuższej perspektywie okaże się, że tanie wiadra  to dość spore obciążenie firmowego budżetu. Dlatego od razu lepiej zainwestować w sprzęt wysokiej jakości.

Oszczędność czasu

Wysokiej jakości wiadra na budowę, dzięki swojej wytrzymałości, nie wymuszają na pracownikach przerw w pracy. Każde wiadro, które pęka, lub urywa mu się uchwyt podczas przenoszenia, to zmarnowany czas na sprzątanie jego zawartości, oraz szukanie zamiennika. Podczas prac, przy których pracowników goni czas, cenne utrata cennych minut może mieć ogromne znaczenie.

Morale zespołu

Wysokiej jakości wiadra wpływają także pozytywnie na morale pracowników. Przede wszystkim nie są oni sfrustrowani tym, że co chwilę muszą sprzątać to, co z uszkodzonego wiadra wypadło. Nie muszą się martwić też tym, że nagle podczas prac zabraknie chociażby jednego w pełni sprawnego wiadra. Widzą także, że szefostwo wymaga od nich pracy o wysokiej jakości, jednak zapewnia też sprzęt, który umożliwia rzetelne wykonywanie obowiązków.

Opinia klienta

Wysokiej jakości, solidne wiadra są też dobrze widziane przez klientów. Z ich punktu widzenia firma wygląda na solidną i nie oszczędzającą na sprzęcie, którego używa. Widzi, że ekipa wzbudza zaufanie i istnieje małe prawdopodobieństwo, że na miejscu budowy dojdzie do zniszczeń lub przykrych wypadków.

Dane Kontaktowe

BUDO-PLAST SP. Z O.O. ul. Franza Blumwego 17, 85-862 Bydgoszcz,
REGON: 092324811, NIP: 9532283629, KRS: 0000169418.
Korzystając ze sklepu akceptujesz regulamin serwisu.
Polityka prywatnosci