4ele producent kastr i wiader budowlanych
JAKOŚĆ a nie ilość!

Dlaczego warto zainwestować w solidne wiadra na budowę?


Wiadra wysokiej jakości

Gdy planujemy remont mieszkania lub budowę domu, warto korzystać ze sprzętu wysokiej jakości. Osoby, które skusiły się na zakup najtańszych wiader z supermarketu często z tego powodu miały różnego rodzaju problemy. Dlaczego podczas remontu przydają się solidne wiadra na budowę?

Wynoszenie odpadów

Solidne wiadro jest idealne do wynoszenia odpadów budowlanych do kontenera. Wygodnie można do niego wrzucić przycięte resztki paneli, zużyte pędzle czy niewielkie ilości gruzu. Wiadro wysokiej jakości nie pęknie podczas znoszenia go po schodach, dzięki czemu unikniemy sprzątania klatki schodowej z odpadów, pyłu i kurzu. Bezpieczniejsze są również nasze stopy, na które nie spanie ciężka, a często do tego ostra zawartość wiadra.

Porządek w mieszkaniu

Podczas remontu, zwłaszcza małego mieszkania, ciężko jest utrzymać w nim porządek. Solidne wiadra pomogą nam posortować materiały i sprzęt. Nieużywane elektronarzędzia pozostawione w jednym wiadrze łatwo jest przestawić do innego pokoju, by nie zawadzały w pracy. Przenoszenie ich w słabym plastikowym wiaderku jest ryzykowne. Jeśli nie wytrzyma ono ciężaru, narzędzia uderzą o ziemię i mogą się popsuć. W wiadrach dobrze jest też przechowywać worki z gipsem czy gładzią, które się dość mocno pylą. Dzięki temu przy każdym ich poruszeniu w powietrzu nie unosi się chmura pyłu, a na podłodze nie pozostają ślady.

Przygotowanie zapraw

Solidne wiadra przydadzą się też do przygotowania różnego rodzaju zapraw murarskich, gładzi gipsowych czy fug. Podczas ich mieszania czy przenoszenia nie musimy martwić się, że zniszczymy wiadro, a jego zawartość wyleje się na podłogę. Wysokiej jakości wiadra potrafią znieść naprawdę wiele.

Idealna szafka

W remontowanym mieszkaniu zawsze brakuje miejsca, w którym bezpiecznie można zostawić kluczyki do auta, portfel czy telefon. To zadanie może pełnić właśnie solidne wiadro. Przed rozpoczęciem pracy warto zakryć je folią, by do naszych rzeczy nie miał dostępu kurz i pył.

Dane Kontaktowe

BUDO-PLAST SP. Z O.O. ul. Franza Blumwego 17, 85-862 Bydgoszcz,
REGON: 092324811, NIP: 9532283629, KRS: 0000169418.
Korzystając ze sklepu akceptujesz regulamin serwisu.
Polityka prywatnosci