4ele producent kastr i wiader budowlanych
JAKOŚĆ a nie ilość!

Remontowe must have


wiadro na budowę

Niezależnie od tego czy planujesz drobne naprawy w domu, czy czeka cię remont generalny, konieczne jest zaopatrzenie się w narzędzia niezbędne do wykonania prac, a także te, które znacznie ją ułatwiają. Nim jednak z wybierzesz się na zakupy, warto zastanowić się, czego dokładnie będziesz potrzebował.

Najważniejsze drobne narzędzia

Niezależnie od tego, jaki remont planujemy istnieją narzędzia, które przydadzą się zawsze i dobrze je mieć w domowej skrzynce majsterkowicza. Bez wątpienia należy do nich ołówek stolarski, który doskonale rysuje na różnych powierzchniach. Zapewnia on również trwałość oraz czytelność wykonanego oznaczenia. Konieczne są też miarka i poziomnica. Poziomnica przydaje się przy wszystkim pracach wykończeniowych, a także przy skręcaniu mebli. W sprzedaży znaleźć można poziomnice tradycyjne, sznurkowe i laserowe. Domowy zestaw majsterkowicza trudno wyobrazić sobie również bez śrubokrętów – zwykłego i krzyżykowego oraz młotka. Przydać się może również nożyk introligatorski. Jest to klasyczny nóż z łamanymi ostrzami, używany głównie podczas tapetowania. W przypadku tapetowania i malowania warto mieć również szpachelkę, przydatną przy zdrapywaniu farb i tapet, a także podczas uzupełniania ubytków w ścianach. Pacę tynkarską czy blok ścierny. Malowanie nie może odbyć się także bez wałków do farb oraz wszelkich akcesoriów koniecznych do ich stosowania: kijów, uchwytów, kuwet.

Wiadro – niezbędna oczywistość

Podczas budowy i remontu wiadro jest niezbędne i niezastąpione. Przeprowadzanie remontu wiąże się z koniecznością rozdrabniania i mieszania ze sobą szeregu różnych mas budowlanych. I zdecydowanie nie warto do tego używać wiaderka od mopa. Nawet w przypadku tak prozaicznego zadania jak tapetowanie, warto mieć w piwnicy wiadro budowlane, które można z czystym sumieniem ubrudzić. Wiadra budowlane produkuje się zazwyczaj z tworzywa sztucznego, jednak dostępne są również wiadra metalowe.  Trzeba jednak przyznać, ze te wykonane z tworzywa są znaczenie bardziej funkcjonalne.

Dane Kontaktowe

BUDO-PLAST SP. Z O.O. ul. Franza Blumwego 17, 85-862 Bydgoszcz,
REGON: 092324811, NIP: 9532283629, KRS: 0000169418.
Korzystając ze sklepu akceptujesz regulamin serwisu.
Polityka prywatnosci