4ele producent kastr i wiader budowlanych
JAKOŚĆ a nie ilość!

Stosowanie wiader na budowach przy ujemnych temperaturach


pojemnik_flextub_25_l_czarny

Ujemne temperatury na budowie to prawdziwy problem. Nie tylko trudno pracuje się w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, lecz także pojawiają się rozmaite problemy ze sprzętem oraz maszynami. Kłopot jest z akcesoriami budowlanymi: w wyniku wilgoci, metalowe wiadra budowlane korodują. Remedium na te bolączki to elastyczne wiadra budowlane, zachowujące elastyczność nawet w bardzo niskiej temperaturze -30 stopni Celsjusza i mogące być stosowane przez cały rok. Plastik to także materiał całkowicie odporny na wilgoć, korozję oraz idealny do transportowania płynów.

Elastyczne wiadra budowlane znacznie przyspieszyły prace na budowie oraz uczyniły je bezpieczniejszymi. Wykonane z mieszanki LDPE, czyli polietylu o niskiej gęstości i używanego także w produkcji folii opakowaniej, termokurczliwej oraz ogrodniczej, są lekkie, a zarazem wytrzymałe. Poznaj z nami ich pozostałe zalety.

Odporność na uszkodzenia mechaniczne

Dzięki podwyższonej elastyczności tworzywa LDPE omawiane wiadra są nawet dwa razy bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. takie jak uderzenia, gięcia oraz obciążenia.

Mała waga

Kolejną zaletą elastycznych wiader budowlanych jest ich niska i lekka waga, która sprawia, że są one znacznie łatwiejsze w przenoszeniu aniżeli ich metalowe odpowiedniki.

Wszechstronne zastosowanie

Warto także wspomnieć, że plac budowy to nie jedyne miejsce, w których budowlane wiadra elastyczne są powszechnie używane. Posłużą tam do przenoszenia materiałów budowlanych, gruzu, wody i innych płynów, a nawet do wyrabiania betonu, jednak i w innych okolicznościach doskonale nam posłużą.

Na przykład idealnie sprawdzą się w ogródku, gdzie mogą posłużyć do przenoszenia ziemi, nawozów czy innych odpadów naturalnych. Pomogą w zaprowadzeniu ładu i porządku wśród warstwowych i ogrodniczych narzędzi; po skończonej pracy można je bowiem wykorzystać do przechowania różnego rodzaju akcesoriów.

Dane Kontaktowe

BUDO-PLAST SP. Z O.O. ul. Franza Blumwego 17, 85-862 Bydgoszcz,
REGON: 092324811, NIP: 9532283629, KRS: 0000169418.
Korzystając ze sklepu akceptujesz regulamin serwisu.
Polityka prywatnosci