4ele producent kastr i wiader budowlanych
JAKOŚĆ a nie ilość!

Litraż wiadra. Pojemność najlepsza na budowę


Wiadra budowlane dostępne są w litrażach dostosowanych do łatwego transportu i załadunku. Najmniejsze z modeli wiader budowlanych dostępnych w naszym sklepie 4ele to wiadra 12 lub 14 litrowe. Ich niewielka pojemność sprawia, że nawet zapełnione po brzegi może przenieść przeciętna osoba. Nadają się zarówno do prac na budowie, jak i w ogrodzie.

Równie popularne są nico większe wiadra 20 litrowe, które wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie 12 litrów nie zapewnia optymalizacji pracy. Dzięki temu, że wykonane są z odpornego na uszkodzenia mechaniczne granulatu i jednocześnie zachowują pewien stopień elastyczności, nie ma ryzyka, że pod wpływem znacznego ciężaru ocynkowany uchwyt ulegnie wyrwaniu. Rączka wiadra jest głęboko osadzona w tworzywie, dzięki czemu równomiernie przenosi obciążenia na ścianki pojemnika. Uchwyt jest stabilny, wygodny i ergonomiczny.

Większy litraż na budowie to rzadkość, co wynika ze względów czysto technicznych. Wiadra duże nie są funkcjonalne i trudne w transporcie. Zastępują je pojemniki budowlane i kastry budowlane. Cztery uchwyty w kastrze powodują, że ciężar można rozłożyć na większej powierzchni i ładunek przenoszony jest przez dwie osoby.

Wyjątek stanowią wiadra do udźwigu, które są w stanie jednorazowo przenieść ładunek do 90kg przy pojemności 45 litrów. Wiadra do dźwigów zostały wyposażone we wzmacniane dno, wzmocniony profilowany uchwyt z miejscem na hak i profilowane obrzeże. Oczywiście w naszej ofercie znajdą Państwo również modele 12 litrowe.

Które wiadro budowlane wybrać?

Wybierając wiadra budowlane, należy zastanowić się, do jakich prac będzie ono głównie przeznaczone. Warto wybrać kilka modeli różnych rozmiarów, żeby zapewnić pracownikom optymalne warunki pracy i maksymalnie ułatwić zadania. Nasze wiadra to produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, dlatego ich trwałość jest nieporównywalnie lepsza od modeli innych firm i doceniana przez inwestorów.

Dane Kontaktowe

BUDO-PLAST SP. Z O.O. ul. Franza Blumwego 17, 85-862 Bydgoszcz,
REGON: 092324811, NIP: 9532283629, KRS: 0000169418.
Korzystając ze sklepu akceptujesz regulamin serwisu.
Polityka prywatnosci