4ele producent kastr i wiader budowlanych
JAKOŚĆ a nie ilość!

CO OZNACZAJĄ 4 SŁONIE

30.03.2017

CO OZNACZAJĄ 4 SŁONIE?

Słoń jest zwierzęciem od lat wykorzystywanym do przenoszenia ciężkich towarów. Charakteryzuje się siłą, wytrzymałością  oraz długowiecznością. Takie właśnie cechy czynią go idealnym środkiem transportu.

Produkty marki 4ELE powstały z myślą o specyficznych oraz specjalistycznych potrzebach rynku budowlanego. Profesjonaliści w codziennej pracy wykorzystują różnego rodzaju pojemniki budowlane do pracy. Niezbędne są one do mieszania, przechowywania, przenoszenia zapraw budowlanych, farb czy innych surowców. Na przeciętnej wielkości placu budowy zużywane jest od kilku do kilkunastu pojemników budowlanych w ciągu jednego dnia. W przypadku dużego placu budowy zużywa się nawet paletę wiader miesięcznie. Jest to przeciętnie koszt do kilku tysięcy złotych miesięcznie. W przeliczeniu w ciągu roku są to nakłady  rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych!

Celem marki 4ELE stało się więc stworzenie pojemników budowlanych, charakteryzujących się większą trwałością od obecnie dostępnych produktów na rynku. Takich, które pozwolą zredukować liczbę zużywanych materiałów, a tym samym obniżyć koszty zakupu.

Na podstawie badań i wywiadów przeprowadzonych z osobami pracującymi na budowach wiadomo, że najistotniejszą wadą pojemników budowlanych jest ich kruchość związana z brakiem elastyczności, która powoduje ich pękanie. To regranulat, z którego wykonane jest większość wiader i kastr budowlanych kruszeje. Często już w trakcie transportu pojemniki ulegają uszkodzeniu. Na dolne wiadra spakowane na palecie działają stały nacisk pozostałych wiader, a także siła rozpierania oraz wibracje powstające w trakcie transportu. Wszystkie te czynniki mogą powodować, że nawet 10% transportowanych wiader ulegnie zniszczeniu zanim w ogóle trafią na budowę!

4ELE jest odpowiedzią na wszystkie te problemy.

Wiadra i kastry budowlane 4ELE są znacznie wytrzymalsze, dzięki użytej do jego produkcji 100%-towej jednorodnej mieszanki LDPE, skomponowanej z niezwykle starannie dobranych tworzyw sztucznych. Dzięki użytym najwyższej jakości surowcom produkty 4ELE charakteryzują się zarówno elastycznością materiału, solidnością oraz niezwykłą odpornością na niskie temperatury. Pojemniki 4ELE są też o 20% lżejsze od produktów konkurencyjnych. Ich transport jest więc znacznie tańszy, a także bezpieczniejszy, materiały nie ulegną zniszczeniu już w trakcie dostawy.

Wizerunek słonia wykorzystany w logotypie marki  4ELE symbolizuje najważniejsze cechy produktów tj. wytrzymałość i długowieczność. Dodatkowo wykorzystanie najnowocześniejszych dostępnych technologii pozwoliły na połączenie siły, elastyczności oraz lekkości  co czyni 4ELE najlepszym rozwiązaniem dla budownictwa.

Dane Kontaktowe

BUDO-PLAST SP. Z O.O. ul. Franza Blumwego 17, 85-862 Bydgoszcz,
REGON: 092324811, NIP: 9532283629, KRS: 0000169418.
Korzystając ze sklepu akceptujesz regulamin serwisu.
Polityka prywatnosci