4ele producent kastr i wiader budowlanych
JAKOŚĆ a nie ilość!

NIE PĘKAMY :)

03.04.2017

Stawiamy na jakość

LDPE, czyli low density polyethylene, to idealny materiał zastosowany do produkcji wiader i kastr budowlanych  z tworzyw sztucznych, stosowanych w budownictwie. Polietylen jest polimerem, powstający na skutek polimeryzacji etanu. Jest wytrzymały mechanicznie, chemicznie i termicznie. Powoduje, że produkty z niego wykonane są trwałe, niezawodne i elastyczne.

Postaw na wytrzymałość

LDPE, czyli polietylen o małej gęstości, powstaje z etylenu w procesie wysokociśnieniowym w autoklawach lub reaktorach rurowych. Do produkcji używamy 100%-towej jednorodnej mieszanki LDPE, skomponowanej z niezwykle starannie dobranych tworzyw sztucznych. Dzięki użytym najwyższej jakości surowcom produkty 4ELE charakteryzują się zarówno elastycznością materiału,  solidnością oraz niezwykłą odpornością na niskie temperatury  – nie odkształcają się nawet przy 30 stopniach poniżej zera.

Materiał jest niezwykle wytrzymały. Polietylen LDPE powoduje, że wiadra oraz kastry budowalne 4ELE są elastyczne i nie kruszeją tak łatwo. Jest to olbrzymia oszczędność dla firm budowlanych, nie tylko na etapie prac budowlanych, ale i transportu. Wiadra są ustawiane na paletach. W trakcie ich przewożenia, materiał umieszczony na spodzie podlega silnemu naciskowi z górnych wiader, co w konsekwencji powoduje zniszczenia. Ponadto, są one narażone na uszkodzenia wywołane wibracjami oraz siłą rozpierania. Dzięki swojej większej elastyczności maksymalnie jest ograniczone ryzyko uszkodzenia wiader na tak wczesnym etapie użytkowania.

Jesteśmy eko!

Wiemy, jak kwestie środowiskowe są ważne. Przy tworzeniu naszych produktów stosujemy zasadę gospodarki obiegowej w której zasoby wykorzystywane są w sposób efektywny. Dlatego nasze produkty są eko. Wiadra, jak i kastry budowlane wytwarzamy z regranulatów, pochodzących z odzyskanych tworzyw sztucznych wysokiej jakości. Dzięki temu produkty są ekologiczne, ale i lżejsze, bezpieczne oraz higieniczne. Jednocześnie dbamy o środowisko naturalne i zmniejszamy udział odpadów opakowaniowych w gospodarce.

Inwestujemy w technologie

Podstawą dobrego produktu jest jego nowoczesna ścieżka produkcji. Dlatego korzystamy z holenderskich maszyn wysokiej jakości, które są w pełni zautomatyzowane, co nie jest zjawiskiem powszechnym na rynku. Są one w stanie bez problemu wytrysnąć LDPE. Jednocześnie, cały czas pracujemy nad modernizacją i innowacyjnymi rozwiązaniami, a także inwestujemy w nowe formy. Wszystko to, aby wiadra i kastry budowlane 4ELE były coraz doskonalsze.

Dane Kontaktowe

BUDO-PLAST SP. Z O.O. ul. Franza Blumwego 17, 85-862 Bydgoszcz,
REGON: 092324811, NIP: 9532283629, KRS: 0000169418.
Korzystając ze sklepu akceptujesz regulamin serwisu.
Polityka prywatnosci