4ele producent kastr i wiader budowlanych
JAKOŚĆ a nie ilość!

Wiadra na wysokim poziomie!

01.08.2017

Wiadra na wysokim poziomie!

Małe detale mają znaczenie. Każdy budowlaniec to wie. Jednym z takich detali są wiadra na budowie. To właśnie od ich wykonania i trwałości zależy nie tylko jakość i czas realizacji pracy na budowie, ale i poziom bezpieczeństwa. Budo-Plast Sp. z o.o. właśnie wprowadza na rynek nowe wiadra do pracy przy dźwigach i żurawiach. Teraz możesz transportować materiały budowlane na duże wysokości mając pewnością, że bezpieczeństwo pracowników jest zapewnione na wysokim poziomie.

Bezpieczeństwo ma znaczenie

Na bezpieczeństwo w trakcie prac budowlanych wpływa wiele czynników. Jednym z nich są solidne i trwałe materiały. Nowa linia produktów – wiadra do pracy przy dźwigach i żurawiach – została stworzona z myślą o odpowiednim transporcie materiałów na każdej budowie. Nasze produkty spełniają wymagania stawiane przez niemiecki TUV NORD, który produktom do dźwigów nadał certyfikat GS- międzynarodowy znak jakości, trwałości i bezpieczeństwa. Nasi klienci mają pewność, że wiadra do pracy przy dźwigach spełniają wiele europejskich norm.

Trwałość to podstawa

Budo-Plast Sp. z o.o. jest na rynku od prawie 20 lat. Produkty tj. wiadra, pojemniki i kastry są wykonywane z tworzywa sztucznego, regranulatów czy jednorodnej mieszanki LDPE. Są odporne na uszkodzenia i jednocześnie ekologiczne. – Poddaliśmy nasze produkty wymagającym testom, organizowanym przez TUV Nord . Wiadra do pracy przy dźwigach i żurawiach o pojemności 12 l wytrzymują przeważnie wagę 25 kg materiału budowlanego. My tymczasem poddaliśmy je próbom trzykrotnie większej masie, tj. 75 kg. Test zakończył się wynikiem pozytywnym. To pokazuje, że nasze produkty są najwyższej jakości – mówi Rudy Cents, International Key Account Manager, Berdal Rubber&Plastics (firma matka Budo-Plast Sp. z o.o. – red.).

Nowe wiadra już są!

Jako Budo-Plast Sp. z o.o. mamy prawie 20-letnie doświadczenie w produkowaniu wiader, pojemników i kastr wysokiej jakości. Wśród szerokiej oferty asortymentu od czerwca jest dostępna nowa linia wiader – wiadra do pracy przy dźwigach i żurawiach. Służą do transportu wody, piasku, żwiru czy gotowych zapraw budowlanych. W sklepach stacjonarnych jak i na stronie www.4ele.pl można znaleźć cztery warianty produktu– wiadra o pojemności 12, 20, 45 lub 90 l.

Dane Kontaktowe

BUDO-PLAST SP. Z O.O. ul. Franza Blumwego 17, 85-862 Bydgoszcz,
REGON: 092324811, NIP: 9532283629, KRS: 0000169418.
Korzystając ze sklepu akceptujesz regulamin serwisu.
Polityka prywatnosci